Zastanawiasz się nad tym, jaki warto kupić laptop do obróbki zdjęć i filmów? Jakie powinien mieć parametry, aby był wytrzymały i odporny na uszkodzenia, a przy tym długo użytkowany? Wybierając sprzęt, zwróć uwagę na jego wydajność, na zasoby pamięci RAM, dysk SSD, kartę graficzną oraz zaplecze komunikacyjne. Poniżej prezentujemy Ranking TOP3 laptopów do obróbki zdjęć i filmów.
Na co zwrócić uwagę podczas wybierania laptopa? Przede wszystkim na wagę oraz wymiary sprzętu, dlatego że w trakcie używania urządzenia i podczas wyjazdów służbowych, najbardziej poręczny będzie lekki laptop o niewielkich rozmiarach. Zwróć uwagę również na to, czy urządzenie zawiera zewnętrzne porty i można je podłączyć do urządzeń zewnętrznych. Znaczenie ma również liczba portów i złączy oraz rozmieszczenie ich. Sprawdź, czy laptop ma dysk SSD, ponieważ urządzenie działa na nim zdecydowanie szybciej.

3. Laptop do obróbki fotografii i filmów marki Apple

Zarówno profesjonalni graficy, jak i amatorzy, coraz chętniej wybierają laptopy marki Apple. Urządzenia te zawierają system MacOS i wysokiej jakości wyświetlacze. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nie tylko podczas pracy w biurze, ale również w trakcie podróżowania. Laptop marki Apple posiada procesor o modelu proces Intel® Core™, moduł bluetooth oraz możliwość łączenia się za pomocą łącza bezprzewodowego LAN 10/100/1000 Mbps i Wifi. Laptop do obróbki grafiki ma zintegrowaną kartę graficzną o modelu Intel HD Graphics 3000, dzięki czemu obróbka zdjęć i filmów na takim sprzęcie jest prawdziwą przyjemnością.

2. Laptop do obróbki grafiki i filmów Fujitsu

Laptop Fujitsu to sprzęt wysokiej jakości. Urządzenie ma doskonałe parametry, dlatego sprawdzi się zarówno w przypadku użytkowania przez firmy, jak i osoby prywatne. Wbudowane podzespoły są solidne i wytrzymałe. Komputer ma procesor modelu i5-6200U oraz 2 rdzenie. Został wyposażony w kartę pamięci RAM 8 GB, dysk twardy o pojemności 240 GB. Laptop Fujitsu do obróbki grafiki i filmów posiada również moduł bluetooth, a także dodatkowo wbudowane: głośniki stereo, kamerę oraz mikrofon.

1. Laptop do obróbki grafiki i filmów Lenovo

To komputer do obróbki zdjęć o procesorze i5-7300U, ma zintegrowaną kartę graficzną o modelu Intel HD Graphics 620. Zawiera czytnik kart microSD. Laptop Lenovo posiada antyrefleksyjną powłokę oraz niezwykle wygodną klawiaturę, a do tego jest w atrakcyjnej cenie. Ma kartę sieciową mini-Ethernet. To doskonały sprzęt do obróbki grafiki i filmów, ponieważ charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Do każdego z wyżej opisanych urządzeń dołączono zasilacz oraz kabel zasilający.

Gdzie kupisz profesjonalne laptopy do obróbki zdjęć i filmów?

Wszystkie urządzenia dostępne są na stronie laptopypoznan.pl. Laptopy są sprzętami poleasingowymi. Każde z urządzeń zostało przetestowane i sprawdzone. Dodatkową korzyścią jest to, że są one dostępne w cenie zdecydowanie niższej niż w markecie. Dzięki solidnemu wykonaniu, każdy laptop jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.